Шарбақты ауданының

әкімдігі

ресми интернет-ресурс

alt

Акимат

Щербактинского района

официальный интернет-ресурс

Навигация
Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының құрамы
Басты Сайлау Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының құрамы

2016 жылғы 20 наурыз күні Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісі депутаттарын  кезектен тыс сайлау және Қазақстан Республикасының мәслихат депутат-тарын  кезекті сайлау тағайындалуына байланысты  (Орталық сайлау комиссиясының 2016 жылғы 20 қаңтардағы  № 3/82 Қаулысы) Шарбақты аудандық аумақтық сайлау комиссиясы аумақтық, округтік, учаскелік сайлау комиссияларының құрамын жариялайды:

 

Аудандық аумақтық  сайлау комиссиясының құрамы

 

Шарбақты аудандық  аумақтық сайлау комиссиясы

Шарбақты а, Советов көш. 26, Шарбақты аудандық мәдениет үйінің ғимараты

 

Төрағасы

-

Заседателева  Светлана Григорьевна

Төрағасының орынбасары 

-

Нұрғалиев   Жұмагелді Жұмабайұлы

Хатшы 

-

Евграшина Татьяна Анатольевна

Комиссия мүшелері

-

Абдрахманова Дәмелі Теміржанқызы

Гумарова Наталья Владимировна, Мусаипова Зоя Талапқызы, Гостищева Айжан Бектемірқызы

 

Учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

 

№ 437 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты а,  Южная көш, 71, № 3 жалпы орта білім беру мектебінің ғимараты

 

Төрағасы

-

Бирюкова Елена Альбертовна

Төрағасының орынбасары 

-

Осока Лидия Ефимовна

Хатшы 

-

Белоусько Галина Викторовна

Комиссия мүшелері

-

Алимбаев Марат Зейноллаұлы

Вдовенко Петр Васильевич, Лукьянец Светлана Владимировна, Личенко  Валентина Ивановна

 

№ 438 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты а, Чкалов көшесі 40, Абай Құнанбаев атындағы жалпы білім беру мектебі ғимараты

 

Төрағасы

-

Хациева Зура Макановна

Төрағасының орынбасары 

-

Четверик Юрий Николаевич

Хатшы 

-

Камшатова Сара Құмарқызы

Комиссия мүшелері

-

Мадина Айгүл Ауғанқызы

Таран Евгения Николаевна, Визнер Наталья Владимировна, Жұмабаев Аян Алексейұлы

№ 439 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбакты а, Советов көш, 26, Аудандық мәдениет үйінің ғимараты

 

Төрағасы

-

Масальская  Юлия Анатольевна

Төрағасының орынбасары 

-

Омарова   Айгүл Серікқызы

Хатшы 

-

Александрова  Любовь Николаевна

Комиссия мүшелері

-

Вирайло Ольга Николаевна

Нетета Сергей Николаевич, Ошанова Нұрбану Қабдоллақызы, Рудовол Светлана Анатольевна

 

№ 440 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Орловка а, 1 Мая көш, 38,  Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

 

Төрағасы

-

Муратов  Рифкат Рашитович

Төрағасының орынбасары 

-

Делль  Валентина Александровна

Хатшы 

-

Яковлева  Татьяна Александровна

Комиссия мүшелері

-

Константинова Алена Александровна

Полетаева Тамара Борисовна, Клепальская Евгения Дмитриевна, Федоренко

Светлана Николаевна

 

№ 441 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

 Шарбақты ауданы, Красиловка, Ленин көш, 70,  Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

 

Төрағасы

-

Мошна   Ольга Владимировна

Төрағасының орынбасары 

-

Яловенко Дмитрий Омарович

Хатшы 

-

Тлеубердина Асема Жұмабайқызы

Комиссия мүшелері

-

Сагитова Марияш Рапыховна

Демешко Ирина Ивановна, Шевалье Любовь Семеновна, Милащук Александр Иванович.

 

№ 442 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Заборовка а, Ленин көш, 40,  негізгі мектеп ғимараты

Төрағасы

-

Кадоркина Марина Ивановна

Төрағасының орынбасары 

-

Скрипко Сергей Валерьевич

Хатшы 

-

Майер Светлана Михайловна

Комиссия мүшелері

-

Сова Ирина Александровна

Медведев Александр Юрьевич, Исикеева Жанель Васильевна, Лопатенко Елена Анатольевна

 

№ 443 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Софиевка а, Победы көш, 12 ғимараты

 

Төрағасы

-

Воскобойник  Галина Ивановна

Төрағасының орынбасары 

-

Рожка Таисия Николаевна

Хатшы 

-

Ахметдинова  Наталья Ивановна

Комиссия мүшелері

-

Мазур Елена Петровна

Катунина Ольга Андреевна, Мазур Андрей Леонидович, Рошка Михаил Саввович

 

№ 445 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Сосновка, Молодежная көш, 20,  Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

 

Төрағасы

-

Букенова Гүлмира Мұхтарханқызы

Төрағасының орынбасары 

-

Канаева Қарылғаш Жүнісқызы

Хатшы 

-

Скорнякова Марина Николаевна

Комиссия мүшелері

-

Власюк Валентина Викторовна

Терещенко Лидия Николаевна, Швайцер Николай Александрович, Шмальцель  Диана Аяновна.

№ 446 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Сынтас а, Ленин көш, 68, Северный негізгі мектеп ғимараты

 

Төрағасы

-

Исмаилов Асылбек Орналиұлы

Төрағасының орынбасары 

-

Муратова Зульфия Рашитовна

Хатшы 

-

Шевня Галина Васильевна

Комиссия мүшелері

-

Баисова Айсұлу Өсербайқызы

Майкотова Майя Николаевна, Ахметова Үміткен Зекерқызы, Гусева Наталья Николаевна

 

№ 447 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Богодаровка а, Центральная көш, 43,  Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

Төрағасы

-

Итемгенов Маралбек Алданұлы

Төрағасының орынбасары 

-

Мазаева Роза Сайдуллақызы

Хатшы 

-

Айп Назерке

Комиссия мүшелері

-

Бездетко Светлана Григорьевна

Ерғалинова Күлшария Оразханқызы, Темякова Елена Юрьевна,  Павлов Андрей Васильевич

 

№ 448 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Назаровка а, Ленин көш,6 «а», Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

 

Төрағасы

-

Ведель Денис Григорьевич

Төрағасының орынбасары 

-

Левченко Елена Ивановна

Хатшы 

-

Құрманғалиева  Анара Болатқызы

Комиссия мүшелері

-

Конюшенко Алексей Николаевич                                                                 

Гапоненко Сергей Алексеевич, Кириченко Галина Сергеевна, Қабдығалиева Жәния Болатқызы.

 

№ 449 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Бөріктал а, Дзержинский көш, 6, жеке меншік объектісі

 (келісім бойынша)

Төрағасы

-

Бәстемиева Райқан Яковлевна

Төрағасының орынбасары 

-

Арынова Гүлзира Мертайқызы

Хатшы 

-

Мұхаметқалиева Пәну Қабиболлақызы

Комиссия мүшелері

-

Сыздықова Сәлима Қапарқызы

Бозжігітова Торғын Әнуарбекқызы, Омарова Гүбаршын, Цуров Руслан Багаутдиннович.

 

№ 450 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Татьяновка а, Южная көш, 12, Шарбақты ауданының бұрынғы мектеп ғимараты

 

Төрағасы

-

Хациева Лейла Макшариповна

Төрағасының орынбасары 

-

Хорошун  Владимир Анатольевич

Хатшы 

-

Хорошун  Татьяна Ивановна

Комиссия мүшелері

-

Берсанова Лейла Мавлаевна,

Попова Людмила Степановна, Аушева Любовь Николаевна, Хорошун Светлана Валериевна

№ 451 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Малиновка а, Мир көш, 7, ауылдық клуб ғимараты

 

Төрағасы

-

Пупышкин   Дмитрий Михайлович

Төрағасының орынбасары 

-

Шишкин Виталий Александрович

Хатшы 

-

Айдарғазинова  Гүлсара Асауқызы

Комиссия мүшелері

-

Дубро Любовь Алексеевна

Колесникова Наталья Васильевна, Ревякина Елена Валерьевна, Раимжанова Айбарша Сортаевна

№ 452 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Жылы-Бұлақ, Баратбаева көш, 18, ауылдык клуб ғимараты

 

Төрағасы

-

Жарылғапова Әлия Қалиқызы

Төрағасының орынбасары 

-

Дәуенов Нұрлан Бекенұлы

Хатшы 

-

Мүслимова  Гүлфарида Социалқызы

Комиссия мүшелері

-

Мейрманов Асқар Бекболатұлы

Жүзбаева Ләйлә Бекенқызы, Өскембаева Жаңыл Адамқызы, Комарова Светлана Евгеньевна

№ 453 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Маралды, Южная көш, 58,  бастауыш мектеп ғимараты

 

Төрағасы

-

Сотник  Альбина Вениаминовна

Төрағасының орынбасары 

-

Манина Ольга Эмильевна

Хатшы 

-

Ермекова Гүлемай Жұматқызы

Комиссия мүшелері

-

Валова Анна Михаловна

Рустимова Илюза Бегимқызы, Апсалямова Рымкеш Ескенқызы, Шмидт Ольга Николаевна

 

№ 454 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

 Шарбақты ауданы,Хмельницкое а, Ленин көш, 15 Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

Төрағасы

-

Ахметова Роза Тлеуғабылқызы

Төрағасының орынбасары 

-

Ғабдылғазизова Зылиха Нажмиденқызы

Хатшы 

-

Вальцева  Светлана Анатольевна

Комиссия мүшелері

-

Махатова Мәдина Сансызбайқызы

Похил Юлия Александровна, Мұхтарова Мәдина Хайроллақызы, Жанделденова Бәтима Серікбайқызы

№ 455 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Галкино а, Ленин көш, 67,  Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

 

Төрағасы

-

Уздембаева  Ирина Алексеевна

Төрағасының орынбасары 

-

Дашкенова   Күляндан Қапсалыққызы

Хатшы 

-

Абайдулин  Вячеслав Геннадьевич

Комиссия мүшелері

-

Әлпеисова Қарлығаш Кәшәтқызы

Әділбаев Қайыржан Төлегенұлы, Мұсақанова Райхан Жайлауқызы, Нұрсеитов Қалдыбай Кәткенұлы

№ 456 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Құлат а, Жамбыл, 10/1,  Кульманов ш/қ ғимараты

Төрағасы

-

Мұсабаева  Айнур Сайлаубайқызы

Төрағасының орынбасары 

-

Күлманов Сағындық

Хатшы 

-

Қайсенова  Бақытжан Закарияқызы

Комиссия мүшелері

-

Қайсенов Қайрат

Сәрсембаев Бауыржан Айдарханұлы, Смағұлов Жеңіс Қайсаұлы, Дүйсенова Айтжамал Сағынтайқызы

№ 457 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Ботабас а, Достық көш, 3/1, медициналық пунктінің ғимараты

 

Төрағасы

-

Таукенов   Азамат Қасаинұлы

Төрағасының орынбасары 

-

Мұсанова Қайырпану Қабешқызы

Хатшы 

-

Искакова Ажар Жантекқызы

Комиссия мүшелері

-

Аухадиева Қымбат Құмарқызы

Искаков Аблай Евгеньевич, Искаков Абулкаир Қартайұлы  Абдрахманов Эрик Ахатұлы

№ 458 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Арбиген а, Абай көш, 77, мәдени –сауығу ортығы ғимараты,

Төрағасы

-

Есжанова  Мәдина Қорғанқызы

Төрағасының орынбасары 

-

Рахметова Гүлназира Қарқауқызы

Хатшы 

-

Көбентаева Күляш Уахитқызы

Комиссия мүшелері

-

Смаилханова Бақтылы Қамалиденқызы

Айтымов Қуаныш Айтымұлы, Құдайбергенов Асылбек, Құрмашев Кәркау Әбдікәрімұлы.

 

№ 459 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Алексеевка а,Первомай көш,51

Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты,

Төрағасы

-

Айдарбекова   Райхан Капарқызы

Төрағасының орынбасары 

-

Қисамединов  Нұртай Ақтайұлы

Хатшы 

-

Демичева  Зоя Ивановна

Комиссия мүшелері

-

Кунц Елена Ивановна

Насибуллина Айгүл Қайыржанқызы, Кунц Денис Антонович, Бәстемиева Ергүл Амангелдіқызы.

№ 460 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Николаевка а, Южная көш, 14, жеке меншік объектісі ғимараты

Төрағасы

-

Нукин  Қанатбек Ерсаинұлы

Төрағасының орынбасары 

-

Жанғазинов Хамит Қасқырбайұлы

Хатшы 

-

Михмандиева Динара Мұхтарқызы

Комиссия мүшелері

-

Бейсенова Әсия Сахипзадақызы

Нукина Бақытты Үскембайқызы, Темірбаева Алтынай Ерсайынқызы,  Кисамиденов Ризатай Қадренқызы

 

№ 461 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

 Шарбақты ауданы, Александровка а,Жеңіс көш, 31,  Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

Төрағасы

-

Манько Елена Николаевна

Төрағасының орынбасары 

-

Пирогова Наталья Николаевна

Хатшы 

-

Ахметова  Альфия Михайловна

Комиссия мүшелері

-

Костюнина Прасковья Игнатьевна

Павышев Сергей Иванович, Семенчук  Светлана Михайловна, Қайырбаева Раузия Қабдоллақызы.

 

№ 462 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Жаңа-Ауыл а,1 Мамыр көш, 15, Ауылдық мәденеит үйінің ғимараты

Төрағасы

-

Нұрғалиев Жұмагелді Балтабайұлы

Төрағасының орынбасары 

-

Қаржаубаева Бағжамал Қыдырбайқызы

Хатшы 

-

Ширяева    Лариса Александровна

Комиссия мүшелері

-

Макишева Нұрғайн Қуанышқаирқызы

 Бекова Гүлия Нұрбайқызы, Фогель Леонид Павлович, Қасымова Жаннат Айтқалиқызы

 

№ 463 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Чигиринов а,Целинная көш, 32, Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

Төрағасы

-

Нұртазина   Ризагүл Құдайбергенқызы

Төрағасының орынбасары 

-

Дәуенов Мейрам Бекенұлы

Хатшы 

-

Мелещенко Марина Сергеевна

Жиенбаева Құсный Жүнісқызы

Князева Любовь Васильевна, Жүнісов Қанат Арғынұлы, Оспанова Слушаш Сартайқызы

 

№ 464 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Есілбай а, Школьная көш, орта мектеп ғимараты

 

Төрағасы

-

Абжатова Айгүл Зарлыққызы

Төрағасының орынбасары 

-

Солтанова  Мадина Шамрановна

Хатшы 

-

Рашатбекова Айгүл Темірханқызы                         

Комиссия мүшелері

-

Бозжігітова Тоғжан Жантекқызы

Танжанов Нұрболат Тотыұлы, Шарпекова Ақмарал Сайлауқызы, Неғманов Базарбай Хиндоллаұлы

 

 

№ 465 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Садык-Ащы а, Центральная көш, 15, мектеп ғимараты

Төрағасы

-

Прядченко Сергей Михайлович

Төрағасының орынбасары 

-

Доценко Надежда Петровна

Хатшы 

-

Козлова Галина Петровна

Комиссия мүшелері

-

Құрманова Алмагүл Жұмағұлқызы

Уалиева Айгүл Зариоллақызы, Темірбаев Арман Ашрапұлы, Рунова

Галина Анатольевна

№ 466 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Шалдай а, Ленин көш, 41, Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

Төрағасы

-

Мұқанов Тлек Шәріпұлы

Төрағасының орынбасары 

-

Бардакова Людмила Эриковна

Хатшы 

-

Есімқанова  Айман Төлегенқызы

Комиссия мүшелері

-

Бакраев Владимир Шамаевич

 Мусинов Зейнолла Айтқалиұлы, Телегенова Гүлнәр Санатқанқызы, Мұстафина Зейнеп Қадырқызы

№ 467 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Шошқалы а,Ж. Аймауытов көш, 13,  орман шаруашылық кеңсесі

 

Төрағасы

-

Құрманғалиев  Қарағұл Исмакұлы

Төрағасының орынбасары 

-

Абилов Алтай Жұмабайұлы

Хатшы 

-

Құрманғалиева  Бақыт Мәскенқызы

Комиссия мүшелері

-

Есенова Кәмиля Айғазықызы

Ноке Серік Қайыртасұлы, Түменбаева Күләш Ғаллямқызы, Құрманғалиев Тоқтар Есмақұлы

 

№ 469 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Сахновка а,Школьная көш, 5, Ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

 

Төрағасы

-

Ахмадулина Ольга Михайловна

Төрағасының орынбасары 

-

Свидовская Галина Дмитриевна

Хатшы 

-

Ключенко  Евгений Васильевич

Комиссия мүшелері

-

Горецкая Валентина Ивановна

Бир Александр Анатольевич, Вейс Полина Викторовна, Қасымова Қорлан Жәмсатқызы

 

№ 470 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Шарбақты а, М.Горького көш, 2, «Артур» ЖШС ғимараты

 

Төрағасы

-

Ступко Павел Яковлевич

Төрағасының орынбасары 

-

Абраев Бауыржан Шахтерұлы

Хатшы 

-

Милейко  Оксана Владимировна

Комиссия мүшелері

-

Мысник Марина Александровна

Медведенко Александр Юрьевич,  Хамзиева Татьяна Сергеевна,  Картова Әлия  Шапиғақызы

 

№ 471 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Шарбакты а, Орджоникидзе көш, 124 «а», 

«Щарбактинский элеватор» АҚ ауылдық клуб ғимараты

 

Төрағасы

-

Сидоренко   Людмила Ильинична

Төрағасының орынбасары 

-

Ечкалова Лариса Александровна

Хатшы 

-

Аяпова Галина Бахитовна

Комиссия мүшелері

-

 Тищенко Валентина Александровна

Дубинин Артем Николаевич, Иващенко  Наталья Дмитриевна, Кокина Қабира Зарыпқызы                      

№ 472 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Шарбакты а, Советов көш, 46,

ГС жалпы орта білім беру мектебі

Төрағасы

-

Дорошенко Галина Михайловна

Төрағасының орынбасары 

-

Руфф  Лариса Анатольевна

Хатшы 

-

Марюха Татьяна Ивановна

Комиссия мүшелері

-

Лось Марина Николаевна

Махметова Айслу Исламбекқызы, Бенц Светлана Васильевна, Захарченко Татьяна  Михайловна

№ 473 сайлау учаскесінің  учаскелік сайлау комиссиясы

Шарбақты ауданы, Шарбақты а, Победа көш, 81

 № 2 негізгі мекетп ғимараты

 

Төрағасы

-

Кривцун   Сергей Николаевич

Төрағасының орынбасары

Хатшы

Комиссия мүшелері

-

Айдарханова Дидар Ақбайзенқызы

Лебедь  Елена Владимировна

Лебедь Елена Валерьевна

Воронина Татьяна Геннадьевна, Кривцун Наталья Алексеевна, Қуатова Гүлжан Уахитқызы

 

                                                               

 

Аудандық мәслихаттың депутаттарын сайлау

бойынша сайлау комиссиясының құрамы

 

Александровка № 1 сайлау округі

Орталығы – Александровка а., 50 лет Октября көшесі, 29

Александровка орта мектеп ғимараты

 

Шалқыбаева Гүлбаш Нығманқызы

Серғазина Сарубал Әйтімқызы

Сейтбаев Бауыржан Аманбайұлы

Темірбекова Назгүл Сәмкенқызы

Досымбаев Руслан Дақжанұлы, Правдивец Александр Иванович, Ахметов Ахметжан Магумерұлы

 

Алексеевка № 2 сайлау округі

Алексеевка а., Молодежная көшесі,

Алексеевка орта мектеп ғимараты

 

Шәріпова Балшакар Уәпқызы

Абт Сергей Викторович

Евменова Татьяна Васильевна

Құспеков Сағындық Михайлович

Шевалье Антонина Магометовна, Селлер Наталья Александровна, Шулупенко Ольга Николаевна

 

Галкино № 3 сайлау округі

Галкино а., Ленин көш., Галкино орта мектеп ғимараты

 

Кәткенова Нағима Рәшәтқызы

Қайырбаев Марат Керейұлы

Әмренова Айсұлу Төлегенқызы

Қаблахитова Нұрғайша Юрсунқанқызы

Баранов Анатолий  Сергеевич, Сахариянова Алма Қалидоллақызы, Смаилханов Серік Жұмажанұлы.

 

Қарабидай № 4 сайлау округі

Сахновка а., Школьная көш. Қарабидай негізгі мектеп ғимараты

 

Нұрғалиева Эльмира Шағуанқызы

Ключенко Раиса Анатольевна

Құнанбаева Анастасия Николаевна

Дрибас Нина Ивановна

Матаев Нұржан Нәбиоллаұлы, Мүслімов Ерлан Мәжитұлы, Шафутдинова Юлия Александровна.

 

 

№ 5 Красиловка сайлау округі

Красилова а.,Ленин көш., 70/А, Красиловка ауыл мектебінің ғимараты

 

Анисимова Валентина Михайловна

Шкляров Андрей Викторович

Батталова Бақтыгүл Мүкәрәмқызы

Шевалье Виктор Викторович

Мезенов Василий Владимирович,  Шмальцель Наталья Юрьевна, Омарова Салтанат Бейсенқызы.

 

Орловка № 6 сайлау округі

Орловка а., Школьная көш.1, Орловка ЖОМ ғимараты

Федоренко Сергей Геннадьевич

Мұратова Дилара Әнуарқызы

Пономаренко Валентина Григорьевна

Козлова Наталья Павловна

Красман Любовь Евгеньевна, Мұсақанов Марат Ертайұлы,  Мащенко Наталья Анатольевна.

 

Хмельницкий № 7 сайлау округі

Хмельницкий а., Советских воинов көш.,4,  Хмельницкий ОМ ғимараты

 

Головина Ольга Анатольевна

Әбелдинова Жанат Зейнолақызы

Ахтанова Аида Мұратқызы

Бородкина Нина Карловна

Жүнісова Балжан Жұмашқызы, Рустимова Сәуле Бегімқызы, Сүлейменов Амангелді Ахметұлы.

 

Шарбақты № 8 сайлау округі

Шарбақты а., Южная көш., № 3 ЖОМ ғимараты

 

Молдабекова Салтанат Қабиболлақызы

Шпехт Константин Васильевич

Жүніспаев Бекболат Қинанұлы

Жұматаева Динара Қоңырқызы

Жеңсікбаев Бейбіт Тағаймұратұлы, Качура Валентина Алексеевна, Мәукенова Жанат Қуанышқызы.

Шарбақты № 9 сайлау округі

Шарбақты а. Совет ов көш. 46, № 1 ГС мен ЖОМ ғимараты

Подлесная Галина Андреевна

Осеняя Галина Григорьевна

Камшатова Бақыт Қанапияқызы

Зағитова Жаңыл Түлешқызы

Михно Татьяна Михайловна, Никитина Тамара Ивановна, Рассоха Ирина Юрьевна.

Шалдай № 10 сайлау округі

шарбақты а. Ленин көш.27 «Шарбақты тұрмыстық үйі» Шалдай ОМ ғимараты

 Төрағасы                                          - Мащенко Нина Григорьевна

 Төрағасының орынбасары          - Крышена Маргарита Сергеевна

 Хатшы                                              - Белоусько Людмила Ивановна

Комиссия мүшелері                        - Баталова Гүлмира Жұматайқызы

Ечкалова Зоя Михайловна, Оразалимова Алмагүл Сағынтайқызы, Камшатов Болат Канапияұлы

Шалдай № 11 сайлау округі

Шалдай а. Ленин көш. 62 Шалдай ОМ ғимараты

 

Есмұқанов Мұрат Зұпарұлы

Молянова Ольга Степановна

Куликова Наталья Николаевна

Арынова Майгүл Темірханқызы

Омаров Серікпай Мұхтарұлы, Лощенова Ирина Викторовна, Хамитов Темірхан Рәшәтбекұлы

 

Чигиринов № 12 сайлау округі

Чигиринов а., Абай көш. Чигиринов орта мектеп ғимараты

Әмренова Жанат Зекенқызы

Молдағалиева Торғын Бекенқызы

Оспанова Анара Сергейқызы

Бүркітбаев Бәкібай Шағуанұлы

Қасанова Мәдина Борашқызы, Қосбармақов Дүйсембай Даниялұлы, Неғманова Тұрсын Қылышпайқызы

 

Облыстық мәслихаттың депуттарын сайлау бойынша

округтік сайлау комиссиясының құрамы

 

№ 27 Шарбақты округтік сайлау комиссиясы

Шарбақты а., Советов көш. «Шарбақты ауданы кәсіпкерлік

және ауыл шаруашылық бөлімі» ММ ғимараты

 

Төрағасы 

-

Кайсаримова Светлана Анатольевна

Төрағасының орынбасары 

-

Янкова Татьяна Николаевна

Хатшы 

-

Жармакина Үміт Қайыркенқызы

Комиссия мүшелері                                  

-

Балашова Елена Николаевна

Меркулов Николай Николаевич,  Гринченко Анастасия Владимировна,   Вертепа Елена Викторовна.